Špinača - Spinacia oleracea

Odgovori
copatka
Prispevkov: 2757
Pridružen: To Maj 13, 2014 2:00 am
Kraj: Radegunda, Golte

Re: Špinača - Spinacia oleracea

Odgovor Napisal/-a copatka »

Ko se že lepo razrašča, cele vejice. A vedno tako, da se tvorijo nove in nove vejice.
Ne nehamo se igrati, ker se postaramo, ampak se postaramo, ker se nehamo igrati. (Benjamin Franklin)
brbr
Prispevkov: 9029
Pridružen: Če Jun 06, 2013 2:00 am

Re: Špinača - Spinacia oleracea

Odgovor Napisal/-a brbr »

Čez poletje obiram velike liste - od spodaj proti vrhu veje. Jeseni pa režem cele veje in porabim tudi najmanjše vršičke.
copatka
Prispevkov: 2757
Pridružen: To Maj 13, 2014 2:00 am
Kraj: Radegunda, Golte

Re: Špinača - Spinacia oleracea

Odgovor Napisal/-a copatka »

Brbr, kadar jo rabim samo malo za sproti, je tvoj način najboljši. Samo jaz jo običajno naberem veliko naenkrat, da jo blanširam in zamrznem.
Ne nehamo se igrati, ker se postaramo, ampak se postaramo, ker se nehamo igrati. (Benjamin Franklin)
pika99
Prispevkov: 205
Pridružen: To Sep 13, 2016 2:00 am
Kraj: Ljubljana / dolenjska

Re: Špinača - Spinacia oleracea

Odgovor Napisal/-a pika99 »

No, moja velikih listov še nima, bom malo ''poščipala'' vejice, pa da vidim :).
Hvala obema!
Odgovori