Prvo rundo nizkega dam vedno v toplo gredo. Prav lep je tam, visok sicer šele 10 cm. Vreme ga pokritega ne moti prav nič. Druga runda gre v zemljo v sredo, že čez mesec pa skoraj ne bo razlike med njima...
Tudi moj šele začenja cveteti. Ampak bi raje videla, da bi še malo počakal. Lani je bil v taki vročini v polnem cvetju, a strokov ni bilo praktično nič.
Moji so komaj dobro vzklili. Pozna sem, ni kaj, je bila stiska s prostorom, tako da sem ustanovila novo gredico. Do naslednjega leta imam prepoved delanja novih gredic