Paradižnik 2026

Odgovori
Uporabniški avatar
Plamenka
Prispevkov: 10738
Pridružen: Pe Maj 31, 2013 2:00 am
Kraj: Ljubljana

Re: Paradižnik 2026

Odgovor Napisal/-a Plamenka »

Bravo za prvega velikega!
Sezonski se pri meni še ne barvajo, predsezonske pa že dolgo jemo. Prejšnja leta so bili sredi aprila. Letos pa sem jih sejala dva tedna kasneje in niso bili nič pod umetno svetlobo, zato so bili kasneje, v začetku maja. Tri sadike so, vsakih nekaj dni nekaj naberem.
Odgovori