Bravo za prvega velikega!
Sezonski se pri meni še ne barvajo, predsezonske pa že dolgo jemo. Prejšnja leta so bili sredi aprila. Letos pa sem jih sejala dva tedna kasneje in niso bili nič pod umetno svetlobo, zato so bili kasneje, v začetku maja. Tri sadike so, vsakih nekaj dni nekaj naberem.
Paradižnik 2026
Pojdi na
- Dobrodošli v Gartlcu!
- * Okrasne rastline
- ↳ Trajnice
- ↳ Enoletnice
- ↳ Čebulnice in njim podobne
- ↳ Trave in njim podobne
- ↳ Olesenele okrasne rastline
- ↳ Posodovke
- ↳ Kaktusi in druge sočnice
- ↳ Orhideje
- ↳ Ostale okrasne rastline
- * Vrtnice
- ↳ Splošno o vrtnicah
- ↳ Sorte vrtnic
- ↳ Naši rožniki
- ↳ Vrtnice doma in po svetu
- * Rastline za prehrano
- ↳ Paradižnik
- ↳ Paprika
- ↳ Čili
- ↳ Jajčevci
- ↳ Fižol in druge stročnice
- ↳ Bučevke
- ↳ Ostala zelenjava
- ↳ Divje rastoče rastline za prehrano
- ↳ Začimbne rastline
- ↳ Zdravilne rastline
- ↳ Gobe
- * Sadje
- ↳ Sadje
- ↳ Bolezni in škodljivci sadja ter njihovo zatiranje
- * Urejanje okolice
- ↳ Urejanje okolice
- * Vzgoja
- ↳ Prehrana rastlin in preskrba tal
- ↳ Vzgoja sadik
- ↳ Težave pri vzgoji in ukrepi
- ↳ Vrtnarimo z naravo
- ↳ Orodje in pripomočki
- ↳ Rastlinjaki, plastenjaki, vrtne ute...
- * Živali in narava okoli nas
- ↳ Domače živali
- ↳ Obiskovalci iz narave
- ↳ Divje rastline
- ↳ Strupene rastline
- ↳ Tujerodne invazivne rastline
- * Ostalo
- ↳ Ostalo
- ↳ Koristne povezave
- ↳ Recepti